ЧЕРНІВЦІ

Призов на Буковині відновили

0

Тисяча буковинців 18-25 років будуть призвані до української армії. Про це molbuk.ua повідомив обласний військовий комісар Віталій Чурай. 

- Призов відновили відповідно до указу в. о. президента від першого травня. Призиватися будуть юнаки 18-річного та старшого віку, які втратили право на відстрочку, або не були призваними до 25 років, – каже Віталій Чурай. – Частину повісток вже розіслали. Навіть провели медичні комісії у районах і обласну медичну комісію. Її пройшло приблизно 300 призовників. Для 267 осіб вже підтверджено рішення про призов.

Загалом на Буковині мають призвати тисячу осіб. Для нашої області це дуже велика кількість. Такої кількості призовників ми не відправляли приблизно 15-20 років. Упродовж останніх років з Буковини призивали 360-400 осіб. Збільшення кількості призовників пов’язна із ситуацією у країні. Це весняний призов і він буде тривати до 31 липня. А у жовтні-листопаді буде ще й осінній призов.

Перше відправлення призовників з Буковини планувалося з 27 травня. Але поки що його перенесли на тиждень пізніше. 
- Повістки розсилаємо поетапно, каже Віталій Чурай. - Зараз процес продовжується. Викликаємо тих, хто не з’являвся, ховався від призову. Всіх розшукуємо. Хто недолікувався, відправляємо на лікування.

Військові наголошують, що "відмазатися" від призову тепер буде значно важче. 

– Раніше у нас були обмеження з призову. Наприклад, призовників з двома легкими хворобами зараховували у резерв. Зараз такого поняття не має і всі будуть служити, – наголошує Віталій Чурай. – У нас є конкретно поставлене завдання – тисячу призовників і ми його повинні виконати.

Інформація за темами: військові, солдат, призов

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua