ЧЕРНІВЦІ

Чернівчани масово перевіряли себе у списках виборців

0

В останній тиждень перед виборами чернівчани масово перевіряли себе у списках. Члени дільничних виборчих комісій порівнюють: на попередніх виборах такого ажіотажу, як зараз не було. Про це повідомляє molbuk.ua

За словами членів виборчих комісій, перевіряти себе у списках приходять роздратовані, а часом і агресивні чернівчани.

"Всі очікують, що після виборів щось зміниться. З людьми дуже важко працювати, бо приходять дуже агресивно налаштовані, сваряться. Вигукують, що ми хочемо зірвати вибори", - розповіла molbuk.ua член дільничної виборчої комісії у школі №14 пані Тетяна.

"Ми розуміємо: дуже важкий рік і важке життя взагалі. Цього року очікую рекордну явку виборців. Бо приходять навіть найбайдужіші себе перевіряти у списках. Кажуть, що на вибори треба йти хоча б заради тієї Небесної сотні", - додала Тетяна.

Якщо новий президент не виправдає сподівання Майдану, можна буде очікувати нового Майдану, переконана член дільничної виборчої комісії на вулиці М.Заньковецької Тамара Боровик.


"Від виборів дуже багато очікують, бо вони нам важко дались – через кров. Ми покладаємо багато надій на ту кандидатуру, яка прийде до влади. Бо на Майдані ставилось багато вимог, але їх досі не виконали: люстрація правоохоронних органів і судів. Якщо новий президент не виконає ті сподівання людей, які озвучувались на Майдані, то люди вийдуть ще раз", – сказала Тамара Боровик.

Інформація за темами: вибори, Чернівці

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua