ЧЕРНІВЦІ

Матеріали що до підкупу виборців Михайлішиним уже вивчають правоохоронці

0

Правоохоронці вивчають матеріали за зверненням Громадянської мережі ОПОРА щодо ймовірного підкупу виборців кандидатом на посаду Чернівецького міського голови Віталієм Михайлішиним. Наразі чітко означити, чи в діях Михайлішина є склад злочину неможливо, але невдовзі міліція надасть свою оцінку. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник начальника УМВС в Чернівецькій області – начальник слідчого управління Валентин Сухар, передає кореспондент БукІнфо.

«Дане звернення зареєстроване в Першотравневому районному відділі міліції. Ми проводимо перевірку, бо нам недостатньо самого звернення аби надати кваліфікацію чи це кримінальне, чи адміністративне правопорушення, чи взагалі в таких діях міститься склад злочину», - зазначив Валентин Сухар.

Він додав, що згідно наказів МВС результат перевірки має бути повідомлений через 30 днів, але враховуючи ситуацію, міліція намагатиметься надати оцінку згаданим діям кандидата якомога оперативніше.

«На даний момент ми  вбачаємо, можливо, підкуп виборців, передбачений статтею 157. Хочу зазначити, що дана стаття передбачає умисний злочин, тобто коли особа через призму підкупу зобов’язує до виконання певних дій. Якщо ми такі факти встановимо, тоді такі дії будуть оцінюватися як кримінальне правопорушення», - наголосив Сухар.

Інформація за темами: Михайлішин, вибори, підкуп

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua