ЧЕРНІВЦІ

Батальйон територіальної оборони створять на Буковині

0

З метою недопущення загострення суспільно-політичної ситуації, фактів агресії і дій незаконно створених збройних формувань, захоплення та блокування будівель органів державної влади, військових частин, транспортних комунікацій в області, захисту регіону, забезпечення громадського порядку та охорони особливо важливих об’єктів, підтримки Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк днями підписав розпорядження № 183-р «Про створення батальйону територіальної оборони в Чернівецькій області».

Нормативно-правовим актом передбачається реалізація низки заходів, спрямованих на зміцнення обороноздатності краю.

Зокрема департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, виконкоми Чернівецької та Новодністровської міських рад повинні вжити заходів щодо виділення приміщень в будівлях, які розташовані в зонах відповідальності, з безперебійним електропостачанням і всіма видами комунальних послуг для розміщення людських і транспортних ресурсів підрозділу територіальної оборони, забезпечити належні умови розміщення та харчування особового складу.

Також розпорядженням рекомендується Чернівецькій та Новодністровській міським радам, райдержадміністраціям сприяти військовим комісаріатам краю у відборі кандидатів на службу в батальйон територіальної оборони на основі добровільного їх вступу з проходженням військової служби за контрактом і у військовому резерві. Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення облдержадміністрації спільно з обласним військкоматом доручається організувати контрольно-медичний огляд кандидатів.

Окрім цього передбачається організація та проведення департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з кафедрою військової підготовки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України та обласним військкоматом навчань із бойової підготовки з особовим складом батальйону територіальної оборони в місцях їх розташування. За погодженням з командуванням високомобільних десантних військ Міністерства оборони України обласному військовому комісаріату доручено провести на військовому полігоні «Прибан» практичні заняття зі стрільби.

Інформація за темами: військові, ЧНУ ім. Федьковича

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua