ЧЕРНІВЦІ

Шостого травня розпочалася друга хвиля мобілізації

0

Із шостого травня розпочалася друга хвиля мобілізації. В Чернівецькому облвійськкоматі поки що не мають офіційного розпорядження щодо набору мобілізованих. Повістки надсилають для того, щоб уточнити дані та на медогляд. Але на службу нікого не призивають, запевнив військовий комісар Віталій Чурай. 

– Поки в планах – формування батальйону територіальної оборони, який охоронятиме різні об’єкти в області, – каже Віталій Чурай. – Туди мають набрати 400 військових. Набиратимуть військових за контрактом, резервістів та військовозобов’язаних по мобілізації. Поки що в батальйон територіальної оборони записалося до сотні людей. 

Під час нової мобілізації внесли й певні зміни. До збройних сил мобілізують чергову партію військовозобов’язаних. Але при цьому тих, кого призвали раніше, не будуть демобілізовувати. Вони продовжують служити. 

Всім мобілізованим платитимуть гроші, як і контрактникам. Віталій Чурай запевнив, що з травня наші військові будуть отримувати вищу зарплату, ніж до цього. Солдати – 2400-2600 гривень, офіцери – 5-6 тисяч гривень. 

За військові дії виплати планують збільшити втричі. Але поки що в обласному військкоматі цю інформацію не підтвердили.
Для мобілізованих протягом року зберігатимуть місце роботи, студентів після служби відновлять на навчанні, у кого є кредити, то звільнятимуть від штрафів за прострочену виплату.

18-річних юнаків на строкову військову службу поки що не викликають. Для цього потрібні зміни у законодавстві. Тому звільнення з українського війська не світить тим, хто вже відслужив рік.

Інформація за темами: мобілізація, військові

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua