ЧЕРНІВЦІ

Буковинці бігтимуть дві милі за мир

0

"Біг Миру" відбудеться наступної неділі, 18 травня, о 12.30 в Чернівцях.

Взяти участь у ньому можуть усі охочі. Старт і фініш – на Соборній площі. Дистанція – дві милі (3218 метрів). "Біг Миру" пройде по вулиці Героїв Майдану (колишня Червоноармійська). 
А напередодні, о 12.00, відбудуться естафетні змагання серед міських навчальних закладів – по маленькому колу Соборної площі. Склад команди – по четверо хлопців та дівчат. Підсумки естафети підбиватимуться окремо серед шкіл, ПТУ, технікумів і коледжів, вузів. 

- Торік на День міста ми проводили пробіг "Буковинська миля" (на фото), в якому взяло участь майже 800 чернівчан та буковинців. Ще тоді вирішили провести цьогорічної весни "Біг Миру". Цей захід відповідає нинішнім подіям, коли дуже актуальним постає питання миру в Україні, – розповів один із організаторів пробігу Георгій МАЗУРАШУ. – Тих, хто бажає взяти участь у "Бігу Миру", просимо надіслати коротку інформацію про себе (ім’я, прізвище, дата народження, за бажанням – контактний телефон для можливої передачі оперативної інформації) на e-mail: bukovynamile@gmail.com. Вони також можуть попередньо зареєструватися. В такому випадку їм достатньо буде в день пробігу підійти до столика з написом "Для учасників, які зареєструвалися попередньо", назвати своє прізвище та ім’я й отримати номер. Інакше доведеться ще заповнювати анкету на місці, що займе зайвий час. 
Вітаються колективні заявки від організацій, підприємств, фірм. 

Серед учасників забігу розігруватимуться призи за стартовими номерами. Вони зможуть виграти пам’ятні подарунки або навіть велосипед. Попередня реєстрація в Інтернеті – до 15.00 17 травня. Реєстрація на місці – з 10.00 до 11.30 18 травня. 
Учасники "Бігу Миру" можуть також замовити собі футболку із символікою змагань до 15 травня і отримати її напередодні або в день змагань. Додаткову інформацію можна отримати за тел. (050) 841-61-33.

Інформація за темами: змагання, акція, мир

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua