ЧЕРНІВЦІ

На Буковині призначили нових прокурорів

0

Наказом Генерального прокурора України прокурором Шевченківського району м.Чернівці призначено старшого радника юстиції Ігоря Корчинського, а прокурором Вижницького - старшого радника юстиції Миколу Єремейчука. 12 травня їх представлено колективам, повідомляє прес-служба прокуратури області. 

Довідково:
Корчинський Ігор Анатолійович в органах прокуратури - з 1999 року. Працював на різних посадах у прокуратурах Глибоцького району та в апараті прокуратури області. Був прокурором Кельменецького та Сокирянського районів. З лютого 2012 року працював в апараті Генеральної прокуратури України.
  
Єремейчук Микола Георгійович працює в органах прокуратури Буковини з 1996 року - в Чернівецькій транспортній прокуратурі на різних посадах, у слідчому відділі прокуратури Чернівецької області. До призначення на посаду прокурора Вижницького району був начальником відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області

Інформація за темами: призначення, прокурор

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua