ЧЕРНІВЦІ

У День вишиванки у Чернівцях планують масово заспівають гімн

0

У День вишиванки на Центральній площі чернівчан, одягнутих у вишиті сорочки, запрошують заспівати гімн України.

Організатори кажуть, що цьогоріч відмовилися від помпезного відкриття з піснями та танцями, бо це недоречно. Але вирішили не відмовлятися від свята, бо за його допомогою виховується свідомість українців. 

- Нинішнє свято цьогоріч згуртували довкола сім’ї та сімейних цінностей, - розповідає співорганізатор заходу Леся Воронюк. - Відбувається свято вже восьмий рік поспіль. Ми повернулися до того, з чого починали — не буде великої кількості заходів, але якщо кожен одягне вишиванку — це і буде своєрідний флеш-моб. 

Почнемо з того, що традиційно даруватимемо новонародженим у пологових будинках вишиті сорочки.

О 12.00 у мистецькому дворику міської ради відбудеться фотовиставка конкурсу "Сімейна вишиванка". До конкурсу пропонуємо долучитися всім чернівчанам, у яких є сімейне фото з вишиванками. 

О 14.00 у "Вернісажі" планується виставка "Вишиванкові династії". Буде представлено роботи вишивальниць, які вишивають з покоління у покоління. Свої роботи вони презентуватимуть особисто.

О 15.00 на Центральній площі відбудеться флеш- моб — виконання гімну України студентами, які будуть одягнуті у вишиванки. Планується, що ця акція також буде проведена у кількох містах України одночасно.

Інформація за темами: свято, гімн України, День Вишиванки

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua