ЧЕРНІВЦІ

Через кордон перевозили цигарки у бензобаку і запасці

0

У пункті пропуску "Порубне" митного поста "Вадул–Сірет" Чернівецької митниці Міндоходів зафіксовано два випадки переміщення через митний кордон України сигарет із порушенням митного законодавства. Про це повідомляє прес-служба управління Міндоходів.

Сьогодні на територію пункту пропуску "Порубне" Чернівецької митниці Міндоходів в’їхав вантажний мікроавтобус марки "Фольксваген Транспортер" під керуванням громадянина Румунії, який прямував з України до Румунії в приватних справах. 

При проведенні поглибленого догляду зазначеного транспортного засобу було виявлено приховані від митного контролю 433 пачки сигарет марки"ФЭСТ", які знаходились всередині паливного баку, у порожнинах сидінь та панелі приладів автомобіля. Доступ та виїмка стали можливими після демонтажу конструктивних особливостей автомобіля. 

Таким чином, громадянином вчинено дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю в спеціально виготовленому тайнику – обладнаних та пристосованих конструктивних ємностях, які попередньо піддавалися розбиранню,  433 пачки сигарет марки "ФЭСТ вартістю понад 3 тис.грн.

В іншому випадку сигарети було виявлено вчора надвечір при проведенні поглибленого догляду легкового автомобіля марки "Фольксваген". В автомобілі знаходились двоє громадян Румунії, які прямували з України до Румунії в приватних справах. 
Приховані від митного контролю 109 пачок сигарет марки "VICEROY", які знаходились всередині запасного колеса автомобіля між гумовою шиною та металевим диском, було виявлено завдяки використанню ренгентапарату "RAPISKAN 528". Доступ та виїмка стали можливими після відокремлення гумової шини від металевого диска. 

Зазначені дії громадян у обидвох випадках мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів, що використовувалися для переміщення таких товарів.

Інформація за темами: митниця, порушення, затримання

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua