ЧЕРНІВЦІ

Начальник міліції Зінченко зустрівся із координаторами "ОПОРИ"

0

Вже за три тижні в Україні відбудуться президентські вибори.

Міліція Буковини зробить усе можливе, аби вони пройшли прозоро та без порушень законодавства, - наголосивВалерій Зінченко.

Громадянська мережа «ОПОРА» вже не перший рік слідкує за перебігами виборчих кампаній в Україні. Цьогорічна президентська теж не стала винятком, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Напрямки роботи «ОПОРИ» багато в чому перегукуються із нашими завданнями. Наголошую, що міліція є поза політикою. Найголовніше – це забезпечити прозорість виборчої кампаній, недопущення провокацій та порушення громадського порядку, - зазначив начальник УМВС України в Чернівецькій області.

Співпраця у цьому напрямку є надзвичайно важливою, - підкресливНазар Тимощук. Адже міліція має більше регуляторів впливу на порушення виборчого законодавства. Ми, у свою чергу, подаватимемо до органів внутрішніх справ Буковини всю зібрану нами інформацію.

Нагадаємо, що 25 травня поточного року в Україні відбудуться вибори Президента. Раніше начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко просив журналістів повідомляти міліцію про факти порушення їх прав під час проведення президентської передвиборчої кампанії.

Інформація за темами: вибори, міліція

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua