ЧЕРНІВЦІ

Буковинських військових на Схід поки що не відправлятимуть

0

У десантному батальйоні нині майже 600 військовозобов’язаних, які були мобілізовані. 

Вони перебувають на казарменому положенні. Родичі обурені побутовими умовами і налякані, що буковинських військових відправлять на Схід. Саме тому вони протестували під воротами військової частини.

Обласний військовий комісар Віталій Чурай розповів molbuk.ua, чи поїдуть наші військові у східні області і які умови у казармах.

Віталій Чурай визнає, що незначні побутові проблеми є, бо казарми не були підготовлені до такої кількості людей. Та все ж вважає, що деякі зауваження були неправдивими. Кількох жінок навіть завели у казарми і показали умови. Після цього вони переконалися, що не все так погано. 

- Ця казарма готувалася до ремонту для створення малосімейок військовим за контрактом, - пояснює Віталій Чурай. - І останні роки не передбачалося масового заселення як казарми. На двох поверхах взагалі ніхто не жив. Такої ситуації ніхто не очікував. Тепер те, що змогли поновили, і у подальшому ця робота продовжиться. 
Матраси у нас не нові і подушки ватні, але вони у нормальному стані. Щодо санітарно-гігієнічного облуговування, баня працює і особовий склад має можливість митися. Немає змоги це робити щодня, але раз на тиждень обов’язково. Говорили про три туалета на 500 людей, але такого немає. Туалети на всіх поверхах.

Піднімали питання з приводу харчування. У військовій їдальні харчування нормальне — норма видається. Коли виїжджали на полігон, видавали сухі пайки. Хтось з родичів розповідав, що на трьох видавали три банки кильки та буханку хліба. Почали розбиратися, виявилося, що це в іншій військовій частині десь на Сході. 
Щодо чуток про відправлення військових на Схід, можу запевнити, що ні цього, ні наступного місяця передислокація не перебдачена. Але у разі погіршання ситуації нічого неможливо спрогнозувати. 

Найбільше обурення військовослужбовців, чому одних мобілізували, а інших — ні. Пояснював, що була команда подати 600 людей відповідних спеціальностей та посад і за таким принципом проводили роботу. 

Було питання, щоби мобілізували вже інших, але це непередбачено. Для проведення звільнення потрібен наказ про демобілізацію. Коли він буде невідомо. Але я, думаю, що травень, червень військовозобов’язанні продовжать службу. 

Визнаю, що у людей є проблеми з банками: взяли кредити, а віддавати немає можливості. Зараз піднімається питання щодо кредитних канікул для мобілізованих і вже є банки, які на це пішли. Вирішили питання щодо заборони звільнення мобілізованих військовослужбовців. Були преценденти і на хлібзаводі, і у троблейбусному депо, але після нашого втручання людей поновили на роботі.

Інформація за темами: військові, війна, схід

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua