ЧЕРНІВЦІ

Школярів вчили надавати першу допомогу

0

Буковинський державний медичний університет ініціював виїзну акцію з навчання надання долікарської допомоги.

За попередньою домовленістю з керівництвом Берегометської загальноосвітньої школи №3 викладачі вищу організували виїзний тренінг, на якому старшокласники та вчителі навчального закладу мали змогу почути, побачити і відрацювати найпростіші прийоми надання долікарської допомоги, зокрема проведення серцево-легеневої реанімації та іммобілізації при травмах.

- Майстер-клас відбувався на базі загальноосвітньої школи №3 смт Берегомет. У навчанні взяли участь дирекція навчального закладу, майже всі учителі, учні 9-х, 10-х, 11-х класів та старшокласники Берегометської загальноосвітньої школи №2. Це – перший такий візит за місто. Надалі плануємо здійснювати подібні акції частіше, тож незабаром відвідаємо навчальні заклади й інших районів Буковини. Надавати долікарську допомогу повинен вміти кожний. Такі навички особливо актуальні для персоналу та учнів сільських шкіл. Учні тут травмуються значно частіше, - розповідає координатор акцій, відповідальна за організацію благодійних акцій БДМУ, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ Інга Єременчук.

З метою проведення навчань до Берегометської загальноосвітньої школи №3 приїхала група у складі чотирьох фахівців університету: доцента кафедри внутрішньої медицини Оксани Олійник, помічника ректора БДМУ з іміджевої політики, професора кафедри психології та соціології Алли Борисюк, асистента кафедри гістології, цитології та ембріології Олександра Петришена, а також асистента кафедри фтизіатрії та пульмонології Інги Єременчук. Фахівці привезли із собою все необхідне для тренінгу обладнання.

Інформація за темами: медики, перша допомога, лікарі

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua