ЧЕРНІВЦІ

Лучники з Буковини представлятимуть Україну на європейських змаганнях

0

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, днями у м. Львові проходив Чемпіонат України серед дітей 1997 року народження зі стрільби із лука.

Цей чемпіонат став відбірковим до змагань на Кубок Європи, тому у ньому взяли участь 11 збірних команд із 7 областей України та міста Києва. Всього змагалось 104 найкращих лучників нашої держави.

Вже традиційними на таких змаганнях є переможні виступи юних буковинців - із 5 комплектів нагород - 4 золоті медалі, 1 срібну та 2 бронзові вибороли наші юні краяни, відтак вони здобули загальнокомандну першість. В особистій першості серед дівчат чемпіонкою України стала Олексюк Вікторія, а Олена Онуфрійчук посіла третє місце. В особистій першості серед юнаків срібло виборов Черкез Влад. В свою чергу, буковинські юнаки вибороли у командній першості золото та бронзу.

Олексюк Вікторія та Черкез Влад, піднявшись на вищу сходинку п’єдесталу, увійшли до складу збірної команди України, яка захищатиме спортивну честь нашої держави на змаганнях за Кубок Європи в Словенії.

Інформація за темами: змагання, лучники