ЧЕРНІВЦІ

На Буковині приймали делегацію округу Швабія

0

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зустрівся з делегацією округу Швабія на чолі з його Президентом Юргеном Райхертом. 

Як відзначив очільник Буковини, зміни, які наразі відбуваються в області та Україні загалом, не повинні негативно впливати на розвиток партнерських відносин, а навпаки, - стимулювати до їх розширення та поглиблення. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

"Зараз для мене основним завданням є побудова дійсно інвестиційно-привабливого клімату Чернівецької області і усунення всіх без винятку бар’єрів, які не дозволяли інвесторам сміливо та впевнено заходити на наші ринки, - зазначив Роман Ванзуряк. – Тому я впевнений, що всі напрямки нашої співпраці лише посиляться та розвинуться, і цьому сприятимуть реформи, які ми починаємо в регіоні".

В свою чергу, Президент округу Швабія Юрген Райхерт зауважив, що Буковина має великий потенціал для напрацювання  позитивних змін та нововведень, які необхідні для розвитку євроінтеграційних процесів. А поглиблення співпраці на міжрегіональному рівні ще раз підкреслює реальний європейський вектор інтеграції. Юрген Райхерт ще раз висловив свої сподівання щодо участі буковинської делегації в цьогорічному молодіжному футбольному турнірі в рамках Спільної заяви "Чотири регіони для Європи", який відбудеться цього року в окрузі Швабія. "Ми започаткували проведення таких заходів найперше для забезпечення обміну досвідом між молодими людьми, - зазначив він. – Це, зокрема, покращує співпрацю між представниками офіційних делегацій від регіонів-учасників у соціальній та культурній сферах"

В рамках візиту голова облдержадміністрації Роман Ванзуряк та Президент округу Швабія Юрген Райхтер відвідали Чернівецьку спеціальну школу-інтернат №2 для слабочуючих дітей, де ознайомилися з умовами їх проживання та виховання.

Інформація за темами: делегація, ОДА

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua