ЧЕРНІВЦІ

«Буковинська сотня» звітувала про свою роботу

0

«Буковинська сотня» самооборони наразі налічує 1657 людей по всій області. 

Про це сьогодні повідомили представники сотні на прес-конференції сотник Буковинської сотні самооборони Іван Храпко, його заступник Іван Гриник та сотник Буковинської сотні в палаці «Жовтневий» Іван Попадюк.  Зокрема Іван Храпко – сотник «Буковинської сотні» самооборони розповів, що на постійній основі залишилися працювати 42 чоловіки. Решту готові «підтягнутися» в любий момент.

- Ми продовжуємо чергування і спільні патрулювання (з правоохоронцями – ред.). Зазвичай, чергування триває від 18.00 до 08.00. Наші люди співпрацюють з органами ДАІ та МВС, - зазначив Іван Храпко.

Після кожного чергування активісти звітують про свою роботу у вигляді доповідних записок сотнику. Це роблять ті, хто допомагає патрулювати дороги працівникам ДАІ (1 людина на екіпаж – ред.), ті, хто чергує на залізно-дорожньому вокзалі Чернівців (2 людини) і ті, хто проводить спільне патрулювання вулиць міста разом з патрульно-постовою службою (ППС) (8 людей). Зазначені наряди відбуваються щодня.

- Як правило, на чергування людина заступає кожен третій день: 1 день працює – 2 дні відпочиває. Вихідних у нас немає. Всього на добу на чергування заступають 16 людей - розповів сотник Іван Храпко.

Крім того, як розповіли активісти, іноді сотня, за потреби, відправляє додаткові наряди на блокпости ДАІ області. Наприклад, приблизно двічі на тиждень люди їдуть на пост в Оршівцях.

Під час прес-конференції представники громадської організації «Буковинська сотня» висловили обурення щодо використання їх назви. Як зазначили керівники Буковинської сотні самооборони, наразі триває підготовка документів для офіційної реєстрації сотні, оскільки на території області функціонує громадська організація з подібною назвою, що вже спричинило деякі непорозуміння між організаціями. Після реєстрації Буковинська сотня самооборони матиме назву «Буковинська сотня за свободу».

Як наголосив Іван Храпко, підрозділ є аполітичний, хоча до його складу входить чимало місцевих свободівців. Крім того, левову частку допомоги для функціонування сотні надає саме ця партія.

Також керівники сотні розповіли про організацію підрозділу в Києві під час Революції Гідности та повідомили про основні напрямки роботи в Чернівецькій області. За словами Івана Гриника, підрозділ активно співпрацює з обласним військоматом та УМВС, ведеться військова підготовка бійців сотні аби бути готовими для відсічі зовнішній агресії.

Водночас Буковинська сотня самооборони готова до співпраці зі всіма організаціями й громадянами, які сповідують цінності Майдану.

 

Інформація за темами: сотня, Буковина

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua