ЧЕРНІВЦІ

Перевізники просять узгодити тарифи на проїзд

0

Враховуючи те, що транспортні перевезення є соціально значущим видом діяльності і будь-які непорозуміння в цій царині можуть призвести до суспільної напруги серед населення, товариство з додатковою відповідальністю «Денисівка» звернулося з листом до керівника крайової виконавчої влади Романа Ванзуряка з проханням в найкоротші терміни погодити тарифи у приміських маршрутах.

«Болючим питанням перевізників є тягар соціальних пільгових перевезень за відсутності фінансування з боку держави. Законодавцем щороку неконтрольовано збільшується перелік осіб, що мають право безоплатного проїзду на маршрутах загального користування, при цьому жодного збільшення фінансування дотаційних перевезень не проводиться», - зазначено в листі. Відтак перевізникам мали б відшкодовуватися кошти відповідно встановленого коефіцієнту, однак в межах виділених коштів в бюджеті у минулому році ці виплати були скорочені й недобросовісно профінансовані.

На прохання ТДВ «Денисівка», одним із запобіжних заходів задля збереження транспортної галузі має бути закріплення за перевізником пільгових місць в кількості виділених коштів з бюджету на їх відшкодування.

Інформація за темами: маршрутки, перевізник, тарифи

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua