ЧЕРНІВЦІ

Cтворили міський штаб для допомоги кримчанам

0

Згідно з розпорядженням секретаря Чернівецької міської ради, сьогодні, 18 квітня, створено міський штаб з питань переселення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації.

Також затверджено положення та персональний склад штабу. Його головою став заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Олександр Паскар, заступником голови – начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Альона Долга. До штабу увійшли представники структурних підрозділів міської ради, громадських організацій, правоохоронних органів, Пенсійного фонду України в Чернівцях, Державної міграційної служби служби України в Чернівецькій області та волонтери.

Міський штаб забезпечуватиме належні умови перебування та соціальної інтеграції громадян, які залишають Автономну Республіку Крим та м. Севастополь у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації. Також він розглядатиме пропозиції громадян, юридичних осіб, громадських організацій, представників ініціативних груп.

Інформація за темами: Крим, допомога

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua