ЧЕРНІВЦІ

Гран-Прі Міжнародної виставки отримав БДМУ

0

Впродовж 10-12 квітня 2014 року у київському Палаці дітей та юнацтва тривала XXV Міжнародна виставка “Освіта і кар’єра–2014”.

Вона презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям органів державної влади широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів. Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство “Знання”.

У виставці активну участь взяв Буковинський державний медичний університет. Стенд навчального закладу на виставці презентували доценти Тарас Кметь та Олександр Гараздюк. Змістовність і якість його оформлення відзначив навіть президент Національної академії педагогічних наук України академік Василь Кремінь, який відвідав експозицію.

За результатами заходу в номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” Буковинський державний медичний університет було удостоєно Гран-Прі. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило досягнення вишу у становленні та розвитку студентського самоврядування.

Інформація за темами: виставка, конкурс

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua