ЧЕРНІВЦІ

Дорожникам загрожує скорочення

0

Незадовільне фінансування обласної служби автомобільних доріг та облавтодору призвело до їхнього критичного стану. Це констатує начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах.

- Я змушений констатувати, що таке фінансування призвело до того, що ми фактично стоїмо. Є заборогованість по зарплаті на понад 1,5 мільйона гривень по облавтодору. З людьми не розрахувалися повністю ще за січень. 
Обсяг фінансування, який нині є у нас, не дозволяє утримувати у повному обсязі той штат людей. Якщо ситуація не покращиться із фінансуванням, найімовірніше, буде скорочення парцівників облавтодору. Їх недостатньо, щоби виконувати необхідні роботи, але їх забагато під ті кошти, які виділяються. 

Якщо не буде підживлення фінансами, ніяких робіт виконувати не зможемо. Облавтодор працює на скороченому робочому тижні, працівників на два тижні відправляють у відпустку за власний рахунок. Це стосується і працівників служби автомобільних доріг, і облавтодору.

З 2 червня, якщо ситуація не зміниться, служба автомобільних доріг перейде на скрочений тиждень роботи. Такої критичної ситуації у нас ще не було. Я боюся, щоби наші працівники не почали перекривати дороги, бо вони важко працюють за незначні гроші, які ще й вчасно не отримують.

Інформація за темами: скорочення, дороги

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua