ЧЕРНІВЦІ

«Буковина» не залишиться на одинці з проблемами

0

9 квітня, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зустрівся з президентом Професіональної футбольної ліги України Мілетієм Бальчосом для обміну думками з приводу нинішніх проблеми футбольної команди «Буковина».

Мілетій Бальчос звернувся до очільника крайової влади з питаннями, які потребують негайного вирішення – фінансування клубу, допомога у погашенні боргів та залучення потенційних інвесторів для подальшого розвитку футбольної команди.

«Я, як представник крайової виконавчої влади, запевняю, що футбольний клуб «Буковина» не залишиться наодинці зі своїми проблемами, - наголосив Роман Ванзуряк. – У зв’язку з тим, що в країні склалася не тільки складна політична ситуація, а й економічна, наразі немає можливості допомогти державними коштами. Але крайова влада сприятиме у вирішенні проблем «Буковини» – зокрема у створенні оптимальної логістичної мережі, об’єднанні всіх небайдужих до майбутнього футбольної команди».

Роман Ванзуряк відзначив, що важливим аспектом у відновленні ефективної діяльності футбольної команди є створення висококваліфікованого професійного менеджменту клубу, який забезпечуватиме його прибутковість.

Очільник обласної виконавчої влади запропонував провести розширену зустріч з представниками клубу, громадським сектором, вболівальниками, представникми бізнесових та благодійних організацій для оперативного узгодження напрямків виходу зі скрутного становища головної команди краю.

Інформація за темами: Буковина, футбол, спорт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua