ЧЕРНІВЦІ

На дороги цього року піде 30 мільйонів

0

На ремонт та утримання доріг у Чернівцях за рахунок міського дорожнього фонду планується використати 10,2 млн грн., за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 19 млн. грн.

Як повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, на засіданні міськвиконкому було затверджено плани фінансування ремонту та утримання доріг у Чернівцях на 2014 рік. При прийнятті рішення були взяті до уваги пропозиції департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Зокрема, передбачено реконструкції вулиці Миру, капремонт частини вулиці Каштанової та Сокирянської, поточний ремонт вулиць Винниченка, Галицький шлях, частини Головної, проспекту Незалежності, Південно-Кільцевої, Хотинської, Червоноармійської та інших.

Нагадаємо, минулого року на ремонт чернівецьких доріг передбачалося 64,5 мільйона гривень. Але профінансували роботи лише на 60 відсотків — 35,5 мільйонів гривень.

Інформація за темами: дороги, ремонт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua