ЧЕРНІВЦІ

28 автомобілів швидкої отримала Буковина

0

Сьогодні Чернівецька область долучилася до тих регіонів України, які вже отримали новенькі автомобілі екстреної медичної допомоги.

Відповідно до наказу МОЗ про затвердження розподілу автомобілів екстреної медичної допомоги, Чернівецька область має одержати 34 автомобіля, з яких 32 – на базі "Peugeot Boxer" та 2 - на базі ГАЗ 32213.

Наразі область отримала 28 автомобілів швидкої медичної допомоги на базі "Peugeot Boxer". Це – автомобілі класу "В", призначені для роботи лікарських бригад, та в яких можна здійснювати інтенсивну терапію у дорозі.

Як повідомив директор ОКУ "Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Володимир Єленєв, разом із ним до Києва вирушили 28 водіїв та два лікарі Центру. Після отримання автомобілів на НВО "Практика" вони трьома колонами поведуть їх на Чернівці. Після того, як автомобілі й спецобладнання буде зареєстровано в органах Державтоінспекції, автівки розподілять територіальним структурним підрозділам Центру. Однак попередньо для медичних працівників, які працюватимуть на них, буде проведено майстер-клас щодо користування сучасним медичним обладнанням, встановленим на нових авто.

Інформація за темами: швидка допомога, медики, лікарні

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua