ЧЕРНІВЦІ

Кримські військові можутьз`явитися на Буковині

0

У Генеральному штабі України вирішують, де будуть знаходитися військові частини, виведені з Криму. Обласний військовий комісар Віталій Чурай каже, що Буковина має можливість їх прийняти. Декому з військових вже навіть надали робоче місце. 

- Військові частини з Криму будуть розподіляти військовослужбовців по іншим військовим частинам. Наприклад, у нас був офіцер, який проходив службу у військовому комісаріаті, потім він служив у Сімферопольському республіканському комісаріаті. Під час всіх цих подій у Криму він зателефонував нам і ми дали йому відношення, щоби він переводився сюди. Зараз триває процес переведення. 

Начальник Генерального штабу об’їжджає всі гарнізони і вирішують питання щодо відновлення чи збільшення військових частин. У нас раніше вже була комісія військового штабу і вони знають, що у нас є можливість прийняти додаткові військові частини. Зокрема на базі десантного батальйону на вулиці Московської Олімпіади колись був полк і тепер його можна дорозгорнути до вищої категорії.

Інформація за темами: Буковина, Крим, військові

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua