ЧЕРНІВЦІ

Облрада економитиме на кадрах

0

Задля економного та раціонального використання коштів вирішено припинити заповнення наявних станом на 01.03.2014 вакантних посад та не допускати росту чисельності працівників виконавчого апарату Чернівецької обласної ради.

 Розпорядження про затвердження Плану заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного і раціонального використання коштів та здійснення видатків підписав голова Михайло Гайничеру, повідомляє прес-служба облради.

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів профільним структурним підрозділам доручено забезпечити облік земельних ділянок, що підлягають оподаткуванню та систематично контролювати укладання угод і стан сплати орендної плати та земельного податку; постійно проводити моніторинг результатів господарської діяльності підприємств комунальної форми власності та вживати необхідних заходів реагування щодо підприємств, які допускають податковий борг.

Серед інших пунктів Плану заходів – заборона на придбання автотранспортних засобів, меблів, ноутбуків, проведення ремонту кабінетів та встановлення жорсткого контролю за економним, ефективним і цільовим використанням бюджетних коштів.

Інформація за темами: економія, облрада

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua