ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях відбувся благодійний концерт-реквієм

0

30 березня, у Чернівецькій філармонії відбувся благодійний концерт-реквієм до сороковин з дня загибелі Героїв Небесної сотні.

На сцену вийшли академічний симфонічний оркестр, академічний камерний хор "Чернівці", хор заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю, солісти і вокалісти... Під скорботну класику та народні композиції лунали вірші про Небесну Сотню. Також лунала молитва за Україну.

Спеціальним гостем вечора став співак, переможець проекту "Голос країни" Павло Табаков. Він презентував пісню "Небесну сотню, Господи, прийми".

- Ідея створити пісню у підтримку Майдану виникла давно, - розповідає Павло Табаков. - У перші дні революції я написав нову музику до тексту Наталії Лей "Україно, матінко моя!". Ця пісня була й раніше, але мала доволі спокійну мелодію. Я ж додав їй більшого накалу. Адже після силового розгону студентів на Майдані Незалежності слова "За твоє майбутнє до кінця стояти, Рідна Україно, матінко моя!" зазвучали по-іншому.

- Згодом події в Києві розгорталися настільки швидко і драматично, що моє натхнення застигло в очікуванні… А поштовхом до написання пісні "Небесну Сотню, Господи, прийми" став вірш мого доброго друга, буковинця Василя Фесюка, - зауважує співак. - Коли я почитав його поезію, то музика з’явилася практично відразу. Це одна з тих пісень, які народжуються за 10 хвилин. Ця пісня – мій незначний внесок у пам`ять за Героями Небесної сотні, подвиг яких мусимо згадувати щодня. Бо тільки так зможемо вибороти для нашої країни краще майбутнє. А я вірю, що так і буде!

Квитки на концерт були розкуплені повністю. Їхня вартість становила 30-50 гривень. Усі кошти передадуть сім`ям Героїв Небесної сотні з Чернівців - Василя Аксенина та Олександра Щербанюка. Це приблизно 10 тисяч гривень.

- Усі ці події, які відбуваються у державі... Ми, працівники філармонії, не можемо стояти осторонь, - зауважив виконуючий обов’язки директора Чернівецької обласної філармонії Анатолій ВІЗНЮК. - Творчі люди, ми висловлюємо свої почуття через музичні інструменти, співом. Благодійний концерт-реквієм засвідчує нашу громадянську позицію. 

Інформація за темами: концерт, акція, небесна сотня

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua