ЧЕРНІВЦІ

Буковинські рятувальнима перерахують одноденну заробітну плату на потреби армії

0

Свій одноденний заробіток на потреби армії перерахують буковинські рятувальники.

В обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій відбулися збори, на яких рятувальники разом із ветеранами та представниками різних громадських і політичних організацій краю обговорили ситуація, яка склалася в країні. На сьогоднішній день всі пожежно-рятувальні підрозділи працюють у посиленому режимі та проведено всі необхідні мобілізаційні заходи. Про це відзначив керівник відомства.   

Едуард Братко, начальник УДСНС області: «Хотів би ще раз подякувати усьому нашому особовому складу за те, що на загальних зборах у своїх підрозділах ви прийняли рішення перерахувати свій одноденний заробіток для підтримки Збройних Сил України. Ви прекрасно знаєте, яка сьогодні ситуація, допомагає вся держава. І ми не можемо стояти з вами осторонь. Тому найближчим часом в один із підрозділів Міністерства ЗСУ, які дислокуються на території Чернівецької області, ми перерахуємо близько 60 тисяч гривень від усього нашого колективу. За це я вам вдячний» .

Під час проведення зборів також було обговорено звернення так званої ініціативної групи, представники якої були невдоволені діяльністю керівництва Управління ДСНС. Люстрацію генерал-майор служби цивільного захисту Едуард Братко пройшов, оскільки жоден факт не знайшов свого підтвердження, а особовий склад одноголосно підтримав свого керівника та заявив про цілковиту довіру йому.

Інформація за темами: рятувальники, зарплата, армія

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua