ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях розпочнеться озеленення міста

0

На черговій апаратній нараді, яка відбулася, вчора, 24 березня, секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик дав низку доручень працівникам структурних підрозділів міської ради.

Під час обговорення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою міста, було вказано на певні недоліки у якості та темпах прибирання. Зокрема це стосується проведення робіт з прибирання прилоткової частини доріг тротуарів, своєчасного вивозу сміття, обрізки кущів, гілля дерев. Позаяк за кожним співробітником районних у місті рад закріплено по кілька вулиць, контроль над якістю робіт підвищиться.

Працівникам «Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт» рекомендовано відмовитися від щорічного перекопування і засівання газонів, узявши до відома європейські стандарти озеленення. Зважаючи на те, що студенти біологічного факультету ЧНУ виявили ініціативу брати активну участь в інвентаризації зелених насаджень міста, відділу з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради доручено розглянути їхні пропозиції.

На нараді було оголошено, що студентські організації готові долучитися до відновлення скульптур, пам’ятних дошок, зовнішнього вигляду стін і стовпів, пошкоджених хуліганами. Зазначено, що комунальні підприємства Чернівецької міської ради будуть залучати таких активістів до своєї роботи.

Інформація за темами: Чернівці, озеленення, міська рада

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua