ЧЕРНІВЦІ

Кадрові чистки у Чернівцях розпочались

0

У понеділок зранку голова Чернівецької ОДА «попросив» заяву на звільненні від головного лісового керівника тов. Чебана і начальника управління охорони навколишнього середовища тов. Баглея. Вони написали.

Вони написали. Про це повідомила газета "Час".  А ось один із тих, хто контролює і карає за незаконну вирубку лісу, активний член партії регіонів, начальник екоінспекції Василь Дутчак досі на посаді. Бо він напряму підпорядкований міністерству екології. А міністром екології сьогодні є свободівець Мохник. Як вживуться надалі регіонал зі свободівцем?

На апаратній нараді у понеділок вранці новий губернатор Чернівецької ОДА заявив: 

"Перше, що хочу у всіх попросити - не саботувати роботу, бо відомо, що за останній час нагадує те, що хтось частково намагається недопрацьовувати або надавати мені нереальні показники в роботі. Перше, що необхідно зробити - я повинен розуміти і знати, який стан речей є нині в області. Тому я прошу: усі довідки та показники, все має бути динамічне, порівняльне і в тенденціях", - додав Ванзуряк.

"Я розумію, що всі чекають на якісь кадрові чистки. Так, вони будуть. Вони будуть і будуть дуже суттєвими. Але не змушуйте мене робити це набагато швидше, ніж це потрібно буде зробити. Я з кожним переговорю, з кожним матиму особисту розмову, кожного викличу особисто. Гадаю, ми всі питання вирішимо", - сказав новий губернатор.

Довідка :

Насправді заяву на звільнення начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Чебан написав ще у лютому, після вбивства людей на Майдані у Києві. Про що BukNews повідомила прес-служба управління.

"З метою зняття напруги навколо лісового господарства Буковини, яка виникла через останні події в Україні, керівництвом Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та директорами шести підпорядкованих лісогосподарських підприємств прийнято рішення написати заяви про звільнення із займаних посад. Так само вчинили окремі директори лісогосподарських підприємств АПК.

"Ми сподіваємося, що такий крок зупинить тиск на трудові колективи підприємств, і лісгоспи продовжать далі свою роботу в звичайному виробничому ритмі. Не зважаючи на політичні та революційні перипетії, лісова галузь повинна працювати. Ми просимо громадських активістів не перешкоджати рядовим працівникам лісогосподарських підприємств виконувати їхню роботу", - повідомили в управлінні.

Заяви на звільнення зокрема написали начальник управління Ігор Чебан, його перший заступник та керівники низки лісгоспів області.

Чи написав тоді ж подібну заяву начальник управління охорони навколишнього середовища Борис Баглей покищо невідомо. 

Інформація за темами: губернатор, посада, звільнення

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua