ЧЕРНІВЦІ

В обласній філармонії пройде благодійний концерт до сороковин з дня загибелі "Небесної сотні"

0

Благодійний концерт-реквієм до сороковин з дня загибелі "Небесної сотні" проведуть в Чернівецькій обласній філармонії. 30 березня чекають усіх, хто пам`ятає героїчні дії українців, які пішли на смерть, під кулі найманих кілерів проти диктатури і нахабності злочинної влади. Чернівці попрощалися з двома Героями, їхні родини втратили чудових чоловіків, тепер вони потребують не лише уваги, а й допомоги, тому кошти з кожного купленого квитка на концерт будуть передані Щербанюкам та Аксениним.

В Чернівцях сороковини з дня загибелі більшості Героїв "Небесної сотні" вирішили організувати працівники обласної філармонії. Відтак благодійний концер-реквієм розробили досить трепетно. Зі сцени звучатимуть музичні твори відомих світових композиторів, читатимуть поезію Шевченка та інших письменників - революціоністів. Убитих Героїв згадуватимуть та збиратимуть кошти для родин наших розстряляних буковинців.

Остап Савчук, художній керівник Чернівецької обласної філармонії: «Розтріляних не снайперами, а кілерами, бо снайпери на війні, а кілери - це найманці, найманці Януковича, які розстріляли наших мирних хлопців».

Камерний хор "Чернівці", симфонічний оркестр філармонії, хор Буковинського ансамблю пісні і танцю, солісти, вокалісти та гість концерту - переможець телевізійного шоу "Голос країни" - Павло Табаков. Усі вони виступатимуть перед присутніми 30 березня о 16 годині.

Анатолій Візнюк, в.о. директора Чернівецької обласної філармонії: «Ви знаєте, що творчі люди, це люди особливі. Вони живуть у світі прекрасного, у світі музики і висловлювати свої почуття вони звикли інструментами, співом і голосом. Для того, щоб показати свою позицію, як українців, ми вирішили зробити такий концерт».

Вартість квитків на такий захід становить від 30 до 50 гривень. Усі кошти передадуть сім`ям Героїв "Небесної сотні" - Василя Аксенина та Олександра Щербанюка. Також у холі філармонії будуть розміщенні скриньки, в які не байдужі чернівчани зможуть вкинути кілька додаткових гривень

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

Інформація за темами: концерт, небесна сотня

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua