ЧЕРНІВЦІ

Соціальні пільги не відміняли

0

Жодні соціальні виплати не відмінили. Про це molbuk.ua повідомили у департаменті соціального захисту населення ОДА.


– Немає затримки коштів щодо соціальних виплат, – запевняє директор департаменту Людмила Мар’янчук. – Вчасно були проплачені гроші за лютий. Зараз виплачуємо соціальні допомоги за березень. Надійшло вже сто мільйонів гривень на соціальні виплати. Саме стільки коштів на соціальні виплати потребує область щомісяця. 

Загалом у ці місяці кошти виплачують ще краще, ніж минулими роками. Тоді гроші чекали до 20-25 числа, а зараз кошти надходять 9-11 числа. 

Гроші виплачують на всі види допомог, які є в Україні, зокрема одноразова допомога при народженні дитини, державна грошова допомога до трьох років, допомога малозабезпеченим сім’ям, допомога опікунам, піклувальникам, дітям-сиротам, інвалідам тощо. Немає змін і щодо субсидій. Нарахування відбувається, заяви від людей приймаємо, документи готуємо. 

У нас поки що немає інформації, які соціальні пільги можуть скасувати. Наразі з міністерства не надходило жодних документів. Я не думаю, що ці види соціальних допомог буде скасовано. У нас є заходи, які прийняті щодо держслужбовців: соціальні допомоги, які передбачалися на покращення житлових умов, на санаторно-курортне оздоровлення тощо. Саме ці види соціальних допомог відмінено.

Цифри
1,3 мільярда гривень на соціальні виплати заплановано 2014 року в області.
Понад 70 тисяч буковинців отримує різні види соціальних допомог.

Інформація за темами: соціальна пільга, пільги

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua