ЧЕРНІВЦІ

Оголошення конкурс на посади директора міського департаменту ЖКГ та начальника управління освіти

0

Поки що немає охочих працювати директором міського департаменту ЖКГ та начальником управління освіти. Про це на черговому брифінгу повідомив секретар міської ради Ярослав Кушнірик. 

- Оголошено конкурс на ці посади. Зважаючи, що серед тих, хто працює у цій сфері, охочих немає, можливо, це будуть не держслужбовці, - зазначив Ярослав Кушнірик. - І у департаменті ЖКГ і в управлінні освіти є проблеми з кадрами. Ми не будемо чекати, доки хтось подасть заявки на конкурс, бо їх може й не буде. Вже зараз ведемо переговори з потенційними кандидатами. Але прізвищ називати поки не буду. 

Тим часом, як стало відомо molbuk.ua з неофіційних джерел, у департаменті ЖКГ у відпустку пішов виконувач обов’язків директора Василь Манчуленко. А з 1 квітня написав заяву на звільнення. Нині департаментом керує заступник директора, начальник управління комунального господарства Микола Гушул.

На офіційному сайті міської ради повідомляється, що конкурс на директора департаменту ЖКГ та начальника управління освіти відбудеться 17 квітня.

Інформація за темами: посади, освіта, жкг

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua