ЧЕРНІВЦІ

«Народна рада» просить узгоджувати з буковинцями кадрові призначення в області

0

Депутати міжфракційного об’єднання «Народна рада Чернівецької області» на своєму засіданні 12 березня ініціювали створення міжфракційної більшості у Чернівецькій обласній раді. Також «Народна рада Чернівецької області» звертається до громадських об’єднань ЧОО «Майдан», Самооборона, Правий сектор, Студентська координаційна рада направляти одного свого представника на засідання колегії обласної ради та по два представника на сесії обласної ради.

Крім того, депутати міжфракційного обєднання «Народна рада Чернівецької області» на своєму засіданні розглянули та одностайно підтримали звернення до в.о. Президента України та Голови СБУ, щодо незгоди з кадровим призначенням Юрія Кіцула керівником СБУ в Чернівецькій області.

«Народна рада Чернівецької області» звернулася до в.о. Президента України, Премєр-міністра України, керівників демократичних фракцій у Верховній Раді України завчасно інформувати «Народну раду Чернівецької області», щодо ключових кадрових призначень. Це дасть можливість оперативно отримати реальний рівень сприйняття серед політикуму та громадськості вказаних кандидатур та убезпечить від неконтрольованих суспільних протистоянь в м. Чернівці та нашій області. 

Депутати також висловили стурбованість щодо ескалації конфлікту у Криму, відсутністю будь-яких юридичних передумов для проведення начебто місцевого референдуму щодо питання територіальної цілісності України та закликали громадськість активніше допомагати волонтерському координаційному центру допомоги переселенцям з Криму, що діє при Чернівецькій міській раді.

Також депутати погодилися обговорити питання допомоги жителям АК Криму на найближчому засіданні міжфракційної групи - Народної ради.

Інформація за темами: область, призначення, Буковина

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua