ЧЕРНІВЦІ

Як арешт Фітраша вплине на Буковину?

0

Арешт бізнесмена Дмитра Фірташа докорінно змінить розстановку сил у Чернівецькій області вважає політолог, викладач ЧНУ Ігор Мельничук.


– Ті, хто перебуває при владі, повинні зрозуміти, що рано чи пізно цю владу доведеться втратити і відповідати за всі правопорушення і злочини, які робилися в той період. Про зв’язки Фірташа із Семеном Могилевичем було відомо досить давно. Співробітники ФБР повідомили, що ця справа велася ще з 2006 року, і вона не стала результатом подій в Україні. Хоча я не вважаю, що арешт Фірташа не пов’язаний з цим. Гадаю, це певним чином є сигналом і українським, і, можливо, навіть російським олігархам. Це стало одним із прикладів рішучості США та Європи щодо України зокрема в питанні санкцій.

Колишнє керівництво області, яке було близько пов’язане із Фірташем і його оточенням, також чудово розуміло і знало, чим це у майбутньому може закінчитися. Перш ніж починати оцю гру, вони прекрасно мали усвідомити, що така гра досить небезпечна. Тому, в даному контексті, це докорінно змінить розстановку сил в області. З одного боку, це, звичайно, дуже б’є по колишній владі, і по тих особах, які з Партії регіонів хотіли перекинутися тепер до нинішньої влади. Колишній керівник ОДА неодноразово говорив про те, що "ми повинні бути дуже вдячні меценату" і маємо ледь не руки йому цілувати.

Можуть дещо послабитися позиції партії "УДАР", яку, як відомо, пов’язують із Фірташем, хоча вона неодноразово від цього відхрещувалася. 

Безумовно, арешт Фірташа практично ставить хрест на можливостях і амбіціях тих людей, які останнім часом керували в нашому місті. Мається на увазі частина "нових" регіоналів і "тушок", яких пов’язують із колишнім секретарем міськради Віталієм Михайлішиним та його оточенням.

Інформація за темами: Фірташ, Буковина

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua