ЧЕРНІВЦІ

Громада чернівців сьогодні пікетуватиме СБУ

0

Сьогодні, 13 березня, громада Чернівців разом з усіма революційними організаціями в черговий раз йде "мирно" пікетувати Чернівецьке СБУ!!! Збір о 11:15 на вул. Шевченко, 1.  

- Мусимо це робити: телефони Самооборони, Правого сектора блокуються та прослуховується, містом поширені сепаратистські листівки... СБУ працює так, нібито до влади повернувся Янукович, - шишуть активісти у соцмережах.  

5 березня 2014 р., нагадаємо, Правий сектор Буковини протестував проти призначення Кіцула начальником буковинської СБУ. До них вийшли його заступники та вже звільнений колишній голова Сергій Семишкур. 

У свою чергу перший заступник начальника СБУ у Чернівецькій області Ігор Довгошеєв повідомив, що не збирається працювати під керівництвом Кіцула і готовий подати рапорт про відставку в разі, якщо його призначення залишиться в силі.

7 березня своє ставлення до нового призначення прямо на сходах управління СБУ журналістам висловив  народний депутат України Геннадій Москаль. Зробив він це в присутності новопризначеного начальника управління Юрія Кіцула. 

Далі між ними відбувся такий діалог:

- Хто пролобіював призначення? - запитав у Кіцула Москаль. - Народний депутат від УДАРу Оксана Продан, тому що СБУ віддали політичній партії УДАР. Тому друг Юри Борисова, Мих...йлішина, чи як його там, пролобіювали. А хто тебе призначив? А до чиєї квоти належить СБУ? Ти мене давно обіцяв в тюрму садити. Що ти не знаєш, хто такий Юра Борисов, Мих..йлішин? А Васю Продана смотрящого не знаєш? Може тобі фотографії показати?

До заяв Москаля Юрій Кіцул спілкувався з журналістами. Він заявив, що знайомий з Оксаною Продан. Проте Василя Продана не знає. Своє знайомство з Юрієм Борисовим після слів Москаля пан Кіцул підтвердив. 
 
 

Інформація за темами: сбу, пікетування, громада

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua