ЧЕРНІВЦІ

До Чернівців уже їдуть кримські татари

0

До Чернівців їдуть біженці з Криму. Слідом за молодою сім`єю Кримських татар, які вже приїхали до Чернівців, вже їдуть двадцять двоє їхніх земляків. 

Як повідомила molbuk.ua волонтер Катерина Пономарьова, нині двадцять двоє Кримських татар перебувають у Вінниці, звідки планують дістатися Чернівців. 

- Щойно телефонували люди, що самостійно дісталися до Вінниці, - каже Катерина Пономарьова, - 22 людини. Там за гроші зняли житло. Вони телефонують і кажуть, що не можуть осилити такі витрати. Ми зараз маємо можливість для поселення, тому зідзвонилися з ними і запропонували їхати до Чернівців. Також автобусами дістаються ще три родини Кримських татар. Ми тримаємо із ними постійний зв`язок. 

Одним із місць поселення біженців є готель "Буковина". Як зазначає його керівництво, поселити намагатимуться стільки людей, скільки приїде. 

- Точної кількості на поселення сказати поки не можемо, - каже власник готелю "Буковина" Валерій Чинуш, - все залежить від потреби та кількості людей. Намагатимемося прийняти всіх бажаючих. Проживання та харчування буде безкоштовним. Одна молода сім`я вже заселилася. 

Інформація за темами: Крим, кримські татари, біженці

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua