ЧЕРНІВЦІ

У центрі Чернівців зіграв піаніст-екстриміст

0

"Це така музика, яка руйнує саме уявлення війни. Але коли дивлюся на розпухлі від роботи на барикадах руки піаніста, то розумію, що його музика ховає за собою велику історію", - говорить буковинка Ірина Симанчук. Разом із донечкою вона приїхала із села Кам`яна послухати концерт так званого піаніста-екстреміста, який прославився своєю грою посеред революційного Києва.

Виступив піаніст у Чернівцях сьогодні, 10 березня, на Центральній площі. Навколо нього одразу зібралося десятки людей. Та й сам піаніст закликав людей підходити і спілкуватися з ним.

Грає піаніст принципово у масці: не хоче привертати увагу до своєї особистості. Пояснює, що головне - це не його слава, а донести музику, ідею. До речі, в тур Україною піаніст вирушив, щоби надихнути людей і нагадати, що попереду нас чекають великі справи.

Грає чоловік принципово на відкритій місцевості: на центральних площах, вулицях, скверах, біля державних закладів. Тур організований на підтримку руху Майдану та боротьби України за свободу, незалежність та цілісність.

Довідка
Piano Extremist - хлопець на ім`я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада. На першому відео, що з`явилося в інтернеті і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів, піаніст грає композицію Atlantique Nord Яна Тірсена. Наступне відео, де Богдан грає в Українському домі після штурму, принесло музиканту справжню славу.

Інформація за темами: піаніст, майдан

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua