ЧЕРНІВЦІ

Чернівецький Беркут залишається служити народу?

0

Представник МВС України разом із членами атестаційної комісії УМВС України в Чернівецькій області оцінювали професійний рівень співробітників розформованого "Беркуту". 

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, на базі ліквідованого спецпідрозділу буде створений новий підрозділ, який працюватиме у іншому форматі, - повідомив заступник начальника департаменту режимно–секретного та документального забезпечення МВС України Роман Ковальов, - а хто пройде переатестацію та виявить бажання зможе продовжити службу у ньому.

Щоб визначити професійні, моральні та особисті якості, а також готовність до несення подальшої служби в міліції, члени комісії поспілкувалися із кожним правоохоронцем.

За висновком атестаційної комісії весь особовий склад колишнього підрозділу відповідає вимогам, є боєздатним та готовим продовжити службу в органах внутрішніх справ.

Нагадаємо, за даними народного депутата Геннадія Москаля, буковинський "Беркут" під час революційних подій у листопаді-січні був у Києві тричі.

Інформація за темами: беркут, народ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua