ЧЕРНІВЦІ

Хто очолить Чернівецьку область

0

Чернівецька область залишається одним з кількох регіонів, де досі немає голови ОДА. За чутками, губернатором має стати кандидат від УДАРу.

Головним претендентом вважався народний депутат від ВО"Батьківщина" Максим Бурбак. Однак Бурбак став міністром інфраструктури в уряді Арсенія Яценюка. Подейкують, відмовилися з різних причин інші нардепи-буковинці — Геннадій Москаль, Олександр Фищук і Микола Федорук. 

Олександр Фищук такі розмови спростував.

- Я обраний у мажоритарному окрузі, тож якби пішов працювати губернатором, довелося б проводити нові вибори, на що немає коштів, - пояснив нардеп. - Вважаю, що дуже важливим є те, щоб громада сприйняла нового голову ОДА. А для цього слід обов’язково кандидатури обговорити — з громадськими і партійними організаціями області, народними депутатами. 

О.Фищук розповів про те, що нібито області розподілили між партіями коаліції. І Буковина дісталася УДАРУ, який запропонував на посаду губернатора досвідченого управлінця начальника управління Пенсійного фонду в області Михайла РОМАНІВА, який вже був головою ОДА в 2003-2005 роках.

Пан Фищук не проти такого кандидата, однак висловив побажання, що зараз краще довіряти важливі ділянки роботи молодшим людям, "а не таким як я і Романів".

Сам Михайло Романів відмовився коментувати чутки. 

Михайло Васильович вважає посаду губернатора "електричним стільцем", враховуючи нинішню ситуацію в державі. Крім того, на його думку призначення, швидше за все, буде тимчасовим. Адже у травні відбудуться вибори Президента, потім очікуються перевибори Верховної Ради, що означатиме зміну всієї вертикалі влади. Також готується значне реформування влади і перерозподіл функцій між виконавчою гілкою і самоврядуванням.

Голова облорганізації "Батьківщини" Іван МУНТЯН підтвердив лише свої заяви, що він особисто не претендує на жодну посаду. Однак зауважив, що таки відбувся розподіл регіонів на сфери впливу різних політичних сил. Кому саме дісталася Буковина — відмовився назвати.
- Хто буде головою ОДА — вирішується на рівні партійних лідерів і народних депутатів від нашого краю у Києві, - сказав І.Мунтян.

Інформація за темами: область, губернатор

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua