ЧЕРНІВЦІ

У військоматах на Буковині - навчання

0

З понеділка, 3-го березня, у військових комісаріатах розпочалися навчання військовозобов’язнахи, яких викликали 2 березня. Викликали лише тих, спеціалістів, які зараз необхідні.

- На сьогодні збройні сили України приведені у вищу ступінь бойової готовності, - розповідає molbuk.ua військовий комісар Чернівецького міського військкомату Юрій В’юн. - Викликали всіх військовозобов’язаних. Всі прибули у військовий комісаріат і ми з ними проводимо навчальні збори. 

Всі проходили військову служба на певних посадах, зараз цих людей відібрали, вони на тих самих посадах, за якими проходили війському службу у війскових частинах. Це відновлення навченості їхньої роботи. 

У навчально-виховній кімнаті військкомату за столами сидить десять чоловіків. Всіх викликали у неділю. Зараз відбувається навчання. І чоловіки, і хлопці, сподіваються, що ситуація на Україні вирішиться мирним шляхом. Але до захисту держави готові.

- Навчання триватиме десять днів, - продовжує Юрій В’юн. - Перший день були вирішені організаційні питання, ми розприділили всіх військовозобов’язаних по військовому штату, розказали, чим вони будуть займатися. Далі будемо конктерно показути, що кожен має робити, якщо у державі оголосять загальну мобілізацію. Навчання відбуватиметься теоретично: зв’язківці будуть працювати на радіостанції, служба захисту інформації буде працювати на своїх засобах. 
Збори, відповідно наказу начальників районних штабів, будуть проводитися впродовж десяти днів у робочий час — з понеділка до суботи, з 08.00 до 17.00. Ночуватимуть військовозобов’язані вдома.

За словами обласного військового комісара Віталія Чурая подібні навчання відбуваються у всіх військкоматах області.

Інформація за темами: військомат, військові

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua