ЧЕРНІВЦІ

План мобілізації Правий Сектор хоче скласти з військовими

0

На Центральній площі Правий сектор спілкувався з чернівчанами. Про обов’язок захищати країну говорили представник чернівецького Правого осередку Володимир Рясов, а також головний командир ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, член центрального штабу Правого сектору Андрій Стемпіцький і керівник УНА-УНСО Микола Карпюк.

Андрій Стемпіцький розповів, що представники Правого сектору їздять областями України, щоби попередити факти, коли під назвою "Правий сектор" здійснюють мародерства, грабунки та реальні злочини проти українців. Основним заданням Правого сектору є виявлення таких псевдопредставників. 

Також Правий сектор закликав українців до об’єднання, забути про політичні чвари і захистити Україну.

"Українці мають захистити свій дім, свою землю, свою Україну. У цій ситуації і в Криму, і на кордонах з Україною потрібно сформувати військові штаби. Закликаємо працівників СБУ, МВС, військових комісарів, командирів військових частин спільно скласти моблізаційний план та план захисту кожного обласного центру у випадку окупації Росією. На місцях цим будуть займатися представники Правого сектору в області".

Інформація за темами: мобілізація, правий сектор

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua