ЧЕРНІВЦІ

Депутати закликали буковинців не панікувати

0

Депутати Чернівецької обласної ради ухвалили звернення до жителів Буковини, до центральних органів влади в Україні та до інших обласних рад України у зв`язку з останніми подіями у державі.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Зокрема, у тексті зверненні до буковинців депутати закликали зберігати спокій і суворо дотримуватися чинного законодавства України, указів в.о. президента України, рішень Ради національної безпеки та оборони, законів й постанов Верховної Ради України та Кабінету міністрів України, особливо у частині питань виконання військового обов`язку, національної безпеки та оборони в цілому.

"Переконані: будь-які спроби силового втручання у внутрішні справи України отримають відповідну оцінку та належну відсіч з боку європейської та міжнародної спільноти, зокрема, впливових політико-безпекових організацій", - йдеться у тексті звернення.

Депутати також звернулися до Верховної Ради та уряду України із проханням використати всі наявні мирні можливості дипломатичного врегулювання розв`язаної проти України агресії.

Разом з тим, депутати звернулися до ВРУ та міністерства закордонних справ України докласти всіх зусиль щодо забезпечення гарантій Будапештського меморандуму про незалежність України, недопущення небезпечного розвитку ситуації в Криму і південно-східних областях України та кровопролиття на грунті національної та релігійної нетерпимості.

Також депутати вирішили, що текст звернення до інших обласних рад України формуватиметься з тексту звернення депутатів до жителів Чернівецької області.

Інформація за темами: депутати, облрада

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua