ЧЕРНІВЦІ

Підприємців "Калинківського ринку" залякують Правим сектором

0

У Чернівцях підприємців "Калинківського ринку" залякують Правим сектором. Ті, нібито, мають вчинити підпали на території підприємства. Чернівецькою областю ширяться чутки про тітушок та молодчиків у масках, що мають щось десь громити. 

На тлі загального неспокою в країні, в області людей охоплюють подібні відчуття. Але жодні тітушки чи молодчики в масках ще людям жодної шкоди не завдали. Координатори громадських формувань контролюють дії своїх активістів. Та й міліції в Україні ніхто не відміняв. 

- Церкви та отці звертаються до нас із проханням про захист, - каже координатор Самооборони в Чернівцях Сергій ЮЛИК, - кажуть, що зараз лунають багато гасел про те, що хтось хоче палити якісь церкви і тому подібне. Ми заявляємо, що не є учасниками якихось політичних подій, відмежовуємось від впливу на рішення кого куди ставити і кого звідки знімати. Оцей цирк, який у нас на Майдані, в облраді відбувся... Самооборона в цьому участі не бере. 

Скажіть, навіщо після віче на Майдані забігати в приміщення облради і змушувати Гайнічеру писати заяву на звільнення, якщо він і так сказав, що напише її? Він і так йде. Всі вони зрозуміли, що мусять піти. Але навішо цей популізм: привести натовп людей, вискочити на стіл в кабінеті з криками: "От, пиши заяву!" А після підписання заяви з криками "Ура!"вибігти з приміщення. І що далі? Заявив про себе, показався. А далі що? Ми відмежовуємося від таких методів, бо зараз вони вже не потрібні на Буковині. 
Зараз нашим завданням є забезпечити спокій. Ми займаємося патрулюваням вулиць разом із міліцією. Участь у цьому беруть сорок наших самооборонців — двадцять вдень і двадцять вночі. 

Стосовно того, що відбувається зараз в області, то відбуваються незрозумілі речі, коли в селах Новоселицького району ходять незрозумілі хлопчики в масках і вигукують там антирумунські й антимолдовські гасла. Люди в селах перелякалися. Ми мусіли збиратися з головами сіл, щоби ті заспокоїли людей. Самооборона зараз першою ініціювала те. Щоби люди ходили без масок. Зараз всі, хто ходитимуть в масках, будуть затримані і передані до правоохоронних органів. Зараз потрібно заспокоїтись. 

В міліції кажуть, що нині в області спостерігається певний градус стурбованості у людей, але поки заяв про протиправну діяльність тих чи інших організацій не надходило. Якщо такі будуть, то робитимуть все, як годиться. 

- Нині є багато неперевіреної інформації, - каже прес-секретар УМВС Роман МІГОРЯН, - це викликає певну стурбованість у людей. Але основна хвиля буремних подій в області минула. Звісно, під час цих подій міліція обережно реагувала на них, бо це було пов`язано із волевиявленням людей. Ніхто з чиновників, що писали заяви, не звертався зі скаргами чи заявами до міліції. 
Нині все спокійніше. Вчора була заява міністра МВС Авакова про те, що всі знімають маски. В області поки не було звернень чи скарг на дії людей у масках. Якщо будуть якісь прецеденти, то з`ясовуватимемо, чи належать люди до Самооборони чи Правого сектору. 
Зараз по всій області разом із міліцією вулиці патрулюють близько півтори сотні активістів. Вважаю, що з огляду на останні події в країні це правильно. Довіра до правоохоронних органів похитнулася, а громадські активісти у складі патрулів сприяють відновленню довіри громадян. До того ж, добровольці забезпечують об`єктивність щодо дій, які виконує міліція.

Інформація за темами: Калинівський ринок, правий сектор

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua