ЧЕРНІВЦІ

Обов’язки голови Чернівецької ОДА виконує заступник голови ОДА

0

Перший заступник голови ОДА Георгій Галиць у відпустці. Також у відпустці ще один заступник голови ОДА Олег Унгурян. Про це molbuk.ua розповів заступник голови ОДА, керівник апарату Петро Рева. 

 - Зараз очікуємо розпорядження чи постанову Верховної Ради щодо звільнення голови обласної адміністрації, - каже Петро Рева. - Наскільки мені відомо, Михайло Миколайович перебуває вдома на лікарняному, чув, що він хворіє, у нього тиск. Але вже три дні з ним не спілкувався. 

Незважаючи на зміни, адміністрація працює в звичному режимі. Щоправда, на дверях кабінету голови ОДА Михайла Папієва таблички немає. Поруч - оголошення, куди нести документи на підпис. У кабінеті порожньо. Без таблички й кабінет першого заступника голови ОДА Георгія Галиця. Він зачинений і навіть у приймальні нікого немає. Так само без таблички кабінет заступника Петра Реви. Він нині на робочому місці, але повідомляє, що в понеділок, 24 лютого, написав заяву на звільнення з особистих причин. Зараз чекає, що буде відповідне погодження.

Обов’язки голови Чернівецької ОДА виконує заступник голови ОДА, дипректор дерапартаменту фінансів Кирило Крищенко.

Інформація за темами: Папієв, ОДА

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua