ЧЕРНІВЦІ

Активісти відвідали підприємство Папієва

0

24 лютого кілька сотень мешканців села Драчинці, активістів Майдану та Правого сектору прийшли на підприємство, яке спеціалізується на вирощенні індиків. Директор підтвердив, що одним з акціонерів є Лілія Папієва. Як пояснили мешканці, вони прийшли не допустити вивезення матеріальних цінностей, які можуть бути набуті корупційним шляхом.

 Накручені автопарком віті януковича, мешканці вимагали відкрити ангари. Ключів у директора не виявилося. З годину чекали, доки їх привезуть. 

 

 Журналіст побачив раритетну "Волгу", "глобус" Папієва, повний несмак у дорогоцінних виробах, розбиту пожежну безпеку підприємства, а також те, що на газових мережах, підведених до папієвих виробничих будов були відсутні газові лічильники.

 Сільський голова, помічник нардепа та міліція домовилися про опис майна, який згодом описували представники Народної самооборони Майдану і представники Правого сектора.

 Кабінеті фіктивного директора (насправді Артема Семенюка) Вадим описав так: До пшонки далеко, але за рівнем несмаку є куди рости". А поряд - кабінети інших працівників підприємства, далеко "не такі панські"... 

Одну із фотографій, де було зображено купу бруківки, Вадим описав так: "артем семенюк збирався підтримати Майдан?" )

 "Індиків нема. Так і не зрозуміло, чи були. Так само незрозуміло, чи була на них дотація з держбюджету. Ккомплекс підприємств (у цьому та інших селах) мали ввести до кінця 2013 року. Майдан завадив?)", - іронізує журналіст. Чотири фури для перевозки птиці з номерами іноземних держав. "Це номери якої області?", - сміється автор.

 Як підсумок: "Індична імперія Папієва виявилася фікцією. У Драчинцях індиків не виявилося. Зате маса елітного алкоголю, серед якого і горілка "Рада регіонів", дві штуки" та водку "Бєлуга", яка здавна у тренді в керівництва області", - повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Вадим Пелех

Інформація за темами: Папієв, мітинг, страйк

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua