ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях Народна Рада визнана як міжфракційне депутатське об’єднання

0

Барикади у Чернівцях розібрали, щоб розблокувати роботу облради та легалізувати діяльність Народної Ради

Про це Еспресо.TV розповів народний депутат від "Батьківщини", колишній депутат Чернівецької облради Максим Бурбак.

"У нас на Буковині режим губернатора Папієва. Повністю скликання сесії облради її закриття – це було в ручному режимі і навіть всі бюджетні установи Чернівецької області виявились заручниками тому що пан Папієв сказав, що він не пустить депутатів і сам не піде на сесію і бюджет буде заблокований лише через депутатів Народної Ради", - сказав Бурбак.

Також він зазначив, що перемовини з регіоналами були "дуже тяжкі, Папієв всіляко намагався їх зірвати, але у на смерть переляканих депутатів від більшості, у них був шок від того як це відбувалося відновлення самоврядування, була головна вимога, щоб не було цього атрибуту – барикад".

"Народна Рада визнана як міжфракційне депутатське об’єднання їй надані приміщення в Чернівецькій облраді, де буде громадська приймальня, де буде засідати виконком і мала зала облради, де можна буде збиратися в будь-якій момент. Прийнято рішення про вільний доступ громадян до приміщення, тому що за губернатора Папієва це перетворилося на пост номер один, як Мавзолей в Росії, почалася легальна дія Народної Ради в Чернівецькій області", - розповів Бурбак про поступки більшості.

Також, за словами депутата, розбирання барикад було "однією з вимог щодо непорушення справ проти активістів, які брали участь у відновленні самоврядування". 

"Впевнений, що для буковинців, які славляться своєю толерантністю це було єдиний правильний вихід. Нарешті більшість почула меншість, яка по результатам парламентських виборів представляє 70% населення області", - підсумував Бурбак.

Інформація за темами: народна рада, мітинг, депутати

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua