ЧЕРНІВЦІ

Відбувся суд над активістами, яких підозрюють в штурмі ОДА

0

Молодим активістам Артему Маловажному та Анатолію Гузаку, яких підозрюють у штурмі Чернівецької ОДА, у середу Шевченківський районний суд Чернівців дав запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання. Суддя Володимир Смотрицький відмовив у задоволенні клопотання слідчого про застосування Артему Маловажному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Разом з тим, суддя оголосив ухвалу: застосувати Маловажному Артему запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, яке передбачає прибувати до суду за кожною його вимогою. Активіст Анатолій Гузак також отримав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Крім того, суд зобов’язав Маловажного на термін до 5 березня 2014 року прибувати до старшого слідчого СУ МВС в Чернівецькій області за першою вимогою, не відлучатися за межі Чернівців без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну місця проживання. Разом з тим, Маловажному роз’яснили, що в разі невиконання цих обов’язків проти нього може бути застосований більш жорсткий захід.

Нагадаємо, студент третього курсу ЧНУ Артем Маловажний чи не найперший отримав документ про підозру в злочині. Правоохоронці обшукали його квартиру та забрали в нього ноутбук.
 

Інформація за темами: суд, ОДА, мітинг

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua