ЧЕРНІВЦІ

ФСК «Буковина» стурбований спекулюванням навколо руху ультрас на Буковині

0

Фанатський рух ФСК «Буковина» стурбований спекулюванням навколо руху ультрас на Буковині. Фанати не громили і не будуть руйнувати своє майно. Ми не тримаємось за великі крісла та чиновницькі посади, ми не сидимо в шикарних кабінетах і не обманюємо людей. Сьогодні  Папієв, своїми словами, оббріхує, а також кладе тінь на саму Буковину.

Хіба не він доклав зусиль аби позбутися колишнього головного тренера, котрий побудував та сворив добротний колектив, якого не було в Чернівцях більше десятка років, котрий вкладав душу та серце у рідну команду, відштовхнув спонсорів та інвесторів футбольного клубу, які стабільно фінансували нашу команду, розігнав хороших футболістів, ввів міліцію на стадіони, та решта закулісних ігор про які ми з вами не здогадуємося.


Наразі в будівлю з левами може зайти будь-який член громади Буковини, громадянин України та здійснити контроль діяльності народних обранців та апарату ОДА. Громадянин Папієв, захопивши приміщення пожежної частини, та перетворивши її в свою приватну «резеденцію». Скоріш за все він образився на людей, які проявили своє громадське право в здійсненні управління країною та її територіальною частиною – Буковиною. Або даний громадянин боїться. Боїться того, що потрібно буде відповідати людям за всі кошти, котрі не пішли за призначенням. Звинувачення про захоплення будівлі обласної ради не є правдивими. Всі працівники можуть потрапити на робочі місця та здійснювати свої службові обов`язки. І всі ці розмови щодо ультрас - є політичними інтригами.

Інформація за темами: футбол, мітинг, Папієв

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua