ЧЕРНІВЦІ

Хірурги із трьох країн приїхали у Чернівці

0

У Чернівцях вже стало традицією проведення науково-практичних конференцій з проблем діагностики і лікування гострого перитоніту.

За підтримки Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту ЧОДА, 30-31 січня 2014 року чергова така конференція відбулася на базі Чернівецького державного медичного університету. Організатором конференції виступила Асоціація хірургів Чернівецької області. Конференція була приурочена 60-літтю професора, завідувача кафедри хірургії БДМУ – Ігоря Юлійовича Полянського

У ході конференції обговорювались актуальні питання гострого перитоніту та поєднаних патологічних станів. Учасники виробили підходи і рекомендації щодо діагностики та прогнозування перебігу хвороби, а також її лікування й профілактики.

З особливою зацікавленістю учасники конференції заслухали наукову доповідь професорів І.Ю.Полянського і Ф.В.Гринчука, присвячену проблемам лікування перитоніту методами сучасної медицини. Актуальні аспекти лікування перитоніту в ургентній хірургії піднімалися в доповіді професора Ф.Г.Кулачека і Я.В.Кулачек. Новітнім терапевтичним методикам лікування перитоніту була присвячена доповідь львівського вченого В.П. Андрющенка.

Робота конференції проходила за участю провідних фахівців з інших країн - Російської Федерації і Республіки Молдови. Цікаву доповідь щодо сучасних досягнень радіоінтервенційної хірургії представив вчений з РосіїА.М.Нечитай.

Упродовж двох днів роботи конференції працювала виставка медичних препаратів та устаткування провідних європейських фірм та виставка новітньої медичної літератури. Поза всяким сумнівом, плідні дискусії провідних вітчизняних та зарубіжних науковців, які відбулися нещодавно у Чернівцях, сприятимуть удосконаленню системи підготовки медичних кадрів і приведенню їх у відповідність до світових стандартів.

Інформація за темами: лікарні, медики, конференція

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua