ЧЕРНІВЦІ

Найкращі велогонщики на Буковинні

0

Чернівецька обласна федерація велоспорту підбила підсумки сезону 2013 року і визначила найкращих. 

Найкращим гонщиком року у байку серед чоловіків визнано Максима Горевича із Чернівців, серед юніорів Дениса Громка (Чернівці, також і на шосе), у юнаків — Євгена Каленюка (Чернівці, також і на шосе), у молодших юнаків Павла Лукана (Чернівці) і у дівчат — Вікторію Косован (Чернівці).

Кращими гонщиками з велоспорту ВМХ стали Дмитро Добровольський (Новоселиця, чоловіки), Олена Попович (Новоселиця, жінки), Максим Албулеса (Новоселиця,юніори), Юлій Глушков (Чернівці, юнаки), Анастасія Бернадська (Новоселиця,юніорки), Роман Нехоца (Новоселиця, молодші юнаки), Анатсасія Лисак (Новоселиця,дівчата) та Олександр Сіряков (Новоселиця, діти). 

Відзначено й меценатів, адже ще з травня припинено державне фінансування змагань. Отож подяки висловлено Юрієві та Тетяні Джепаровим, Анатолію Чорному, братам Анатолію та В’ячеславу Войцишеним, Віталію Лупулу та Віктору Каленюку. 

Примітно, що Буковина чотирьох збірників України — Олену Попович та Анастасію Бернадську (ВМХ), Дениса Громка та Максима Горевича (маунтенбайк).

Інформація за темами: конкурс, змагання

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua