ЧЕРНІВЦІ

До надзвичайної ситуації медицина готова

0

Таким є висновок комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка протягом тижня тривала в Чернівецькій області.

Її метою було оцінити стан реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в Чернівецькій області.

Як повідомляє заступник директора Департаменту ОЗ ЦЗН – начальник управління з питань цивільного захисту населення Сергій Савєльєв, для реагування на надзвичайні ситуації, відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу», в області створено обласну комунальну установу «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». На обласному рівні також функціонує територіальна координаційна комісія Державної служби медицини катастроф, планову роботу якої забезпечує Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.

З 25 лікувальних закладів області, які працюють в режимі цілодобового чергування та здійснюють надання екстреної медичної допомоги або мають у своїй структурі реанімаційні та хірургічні блоки, пологові відділення, палати інтенсивної терапії, у 24 змонтовані та функціонують автономні джерела електропостачання. Це становить 97% їх загальної чисельності. У Чернівецькій лікарні швидкої медичної допомоги для забезпечення автономного енергопостачання обладнання, котре підтримує життєзабезпечення важких хворих, передбачено застосування акумуляторних батарей.

Відповідно до керівних документів визначено порядок матеріально-технічного забезпечення обласного, міських та районних рівнів для реагування під час надзвичайних ситуацій. Наявні нормативні, організаційно-технічні та інші документи, які регламентують порядок створення, зберігання, поновлення та використання резервів лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичного та спеціального майна в разі виникнення надзвичайних ситуацій. У всіх лікувально-профілактичних закладах накопичено 3-денний запас медикаментів. Відтак, стан організації медичного та біологічного захисту населення від надзвичайних ситуацій в області оцінили як такий, що відповідає вимогам.

Інформація за темами: медицина, надзвичайний стан

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua